Det er i møte med andre mennesker vi lager historier som er verdt å fortelle. Et godt møte,

et fint måltid, en inspirerende konferanse.

Det er hendelser som trigger vår vilje til

endring og utvikling.

Hva?

Event?

Eventselskapet er et fullservice eventbyrå som spesialiserer seg på eventer som kan hjelpe virksomheter å nå sine strategiske mål. Eventselskapet ble startet i 2017 av Bård Flikke og Hermann Ørn Vidarsson. De to har til sammen over 45 års erfaring med eventer, både fra kultur, akademia og forretningslivet. Sammen har de vært i ledende posisjoner i store arrangementer som Technoport, Starmus og Pstereo.

Hvorfor?

Vi ser på eventer som et undervurdert strategisk verktøy i kommunikasjon. For en spisset målgruppe kan et event være en svært effektiv måte å kommunisere komplekse budskap på. Styrken til eventer er at de lar publikum oppleve budskapet. Hvis du gjør det riktig, vil publikum internalisere nevnte budskap og bli ambassadører for din historie.

Hvordan?

Vi gjør gjerne hele jobben for deg. Fra idé, via gjennomføring, til etterarbeid. Er det snakk om en konferanse, lansering, prisutdeling eller internsamling? Vi fikser det.

Ofte vil du som kunde gjøre noe av jobben selv, mens vi står for deler av arrangementet. Dette kan være programkomité, ankomstregistrering eller nettside. Vi er fleksible og godt vante med å lage planer for en slik arbeidsdeling, samtidig som vi tar ansvar for fremdrift og bidrar til kvalitetssikring. Vi bistår gjerne tidlig i prosessen.

 
 

Team

Hermann Ørn Vidarsson

Daglig leder

hermann@event-selskapet.no

957 09 885 

Kristian Holm Simonsen

Økonomiansvarlig

kristian@event-selskapet.no

930 39 370

Eirik Brevik

Prosjektleder

eirik@event-selskapet.no

928 50 589

Renate Skogtrø Eggan

Prosjektmedarbeider

renate@event-selskapet.no

917 19 332

Jorid Øverdahl

Produsent

jorid@event-selskapet.no

922 44 023

Linn Cecilie Digre

Intern

linn@event-selskapet.no

Kunder

 
 

Kontakt

tlf/mail

Adresse

Dronningens gate 11

7012 Trondheim